O společnosti

Naše společnost působí na stavebním trhu již více než 10 let. Jsme developerskou a realitní společností se specializací na zajištění výstavby nízkoenergetických domů, financování, pojištění a kompletní právní servis.

Pokud se Vám líbí naše pozemky a máte vlastní představu o svém vysněném domu - můžeme Vám postavit dům na mírů.

Během stavby používáme výhradně materiály splňující přísné hygienické normy, kvalitu materiálů průběžně kontrolují nezávislé instituce, které nám opakovaně udělují certifikáty kvality. Do domů doporučujeme moderní technologie zaručující trvalý přísun čerstvého vzduchu. Účelem je zkvalitnění komfortu bydlení a dosažení zdravého vnitřního prostředí s minimalizací ztrát na vytápění.

Máte obavu, že dřevo je příliš křehké a dům ze dřeva nemůže vydržet? Je tomu přesně naopak. Vždyť při výletech do českých hor jistě obdivujete zachovalé dřevěné roubenky, mnohé z nich jsou staré i stovky let. Dřevo je velmi odolný materiál. Celé Benátky stojí na dřevěných pilířích, které doslova drží město nad vodou už 800 let.

Neexistuje jiný přírodní materiál, který by měl lepší pevnost a pružnost s přihlédnutím k jeho hmotnosti!

Za kvalitou našich dřevostaveb si stojíme, proto na nosnou konstrukci našich domů poskytujeme záruku 30 let.

Eko-domy, tedy ekologické domy, jsou domy postavené s ohledem na životní prostředí. Kromě toho, že jsou kompletně vyrobeny z eko-materiálů, poskytují také moderní a komfortní způsob bydlení. Eko-domy jsou stále více a více žádané, což je dobře, protože si stále více lidí uvědomuje důležitost ochrany životního prostředí. Eko-domy mohou být vyrobeny jako katalogové (což znamená, že jsou předem vyrobeny a stačí se nastěhovat), na klíč (to znamená, že si necháte stavební firmou postavit dům, a vy dostanete klíč už jen při předávání hotového domu), nebo na míru (váš ekodům si necháte postavit přesně podle vašich detailních požadavků).