Naše výhody

  • Naším cílem je nabídnout Vám kvalitní bydlení v nízkoenergetickém standardu za dostupnou cenu. Doufáme, že Vás naše NABÍDKA výstavby pro nízkoenergetické domy na klíč zaujala.
  • Naše domy jsou velice ekologické, používáme jenom eko-materiály, nabízíme Vám nejen rychle provedení ale kvalitu za výhodnou cenu. Pomůžeme Vám s hypotékou (1,8%), vyřízení HYPOTÉKY zdarma.
  • Našim klientům nabízíme nízkoenergetické domy na klíč.
  • Externí rychlosti výstavby se dosahuje využitím propracované stavebnicové technologie. Celá dřevostavba samozřejmě splňuje přísné domácí i evropské normy, ať už jde o bezpečnost, nebo o protipožární ochranu. Použitá technologie navíc zaručuje domům dlouhou životnost. Naše domky jsou nejen kvalitní, levné a energeticky úsporné, ale také vysoce ekologické. Na jedné straně jejich provoz nezatěžuje přírodu vysokou spotřebou fosilních paliv, na straně druhé jsou tyto domy vyrobeny z obnovitelného materiálu - dřeva.

PŘÍPADNĚ VÁM ZAJISTÍME POZEMEK DLE VAŠICH PŘEDSTAV

JAK VÁM POSTAVÍME NÍZKOENERGETICKÝ DŮM NA KLÍČ?

1. Vyberte si pozemek z námi nabízených lokalit, kde pro Vás postavíme Váš vysněný dům

2. Vyberte si rodinný dům z našeho katalogu.

3. Pokud si nevyberete dům z naší nabídky, rádi Vám navrhneme dům dle Vašich představ a finančních možností a vypracujeme pro Vás cenovou nabídku.

4. Prostudujte si naší cenovou nabídky nízkoenergetických domů v katalogu na naších stránkách a vše co cena stavby na klíč obsahuje.

5. Zajistíme Vám financování rodinného domů s nejvýhodnějšími podmínkami na trhu.

6. Pokud si nevyberete pozemek z naší nabídky, můžeme pro vás postavit dům na míru i na Vašem pozemku nebo pro Vás zajistíme pozemek dle Vašich představ a možností.